Design en creatieve communicatie

Design en creatieve communicatie

We helpen organisaties bij het versterken van hun imago en brengen je doelgroepen in beweging. Dat doen we met helder en betekenisvol design. Je kunt bij ons terecht met al je vragen op het gebied van design, strategie, corporate communicatie, content creatie, campagnes, webdesign en brandbeheer.

Missie en visie

Missie en visie

Missie en visie

Helder ontwerp, heldere communicatie. Design moet werken.Nut hebben, in de praktijk. Onze uitdaging zit enerzijds in het maken van design, en anderzijds in het inpassen van design in een efficiënte infrastructuur. Wat we hetliefste doen, is het oplossen van (complexe) design- en communicatievraagstukken.

 

Het team

Sanne Schuijren creative director

Sanne Schuijren

Sanne Schuijren

creative director

Begon in 1995 aan het avontuur dat SOS design studio heet. En dat doet ze nog steeds met plezier. 

 sanne@sosds.nl

Robert Offerhaus

Robert Offerhaus

web development
web development

Om tot een passende oplossing te komen, kan hij zich helemaal verliezen in een stevig potje coderen.

robert@sosds.nl

Guido Former

Guido Former

design / dtp
design / dtp

Vier regels zijn te kort om de motor van het designteam te omschrijven. En dat al tien jaar lang.

guido@sosds.nl

Michiel Wilman

Michiel Wilman

design

All-round designer en lolbroek, maar als echte UX-er zet hij zijn tanden het liefst in online design.

michiel@sosds.nl

Asaf Mendelovich

Asaf Mendelovich

design

The Master of Illustrator. Onze Israelische collega tovert met visuele en grafische krachten.

asaf@sosds.nl

SOS_job

Job Zijpveld

stage design / dtp

Maakt zijn eerste meters als vormgever. Om straks de ontwerpwereld te veroveren.

job@sosds.nl

Nieuwsgierig. Creatief. Grondig.
Design. Oplossingen. Eenvoud. Plezier. 

Nieuwsgierig. Creatief. Grondig.
Design. Oplossingen. Eenvoud. Plezier. 

We werken voor

SOS_klanten_v3
SOS designstudio

Emmastraat 51 - 1213AK - Hilversum, The Netherlands
+31 (0)35 541 31 22 - info@sosds.nl

Volg ons
Instagram / LinkedIn / Facebook